Praca jako taksówkarz może być źródłem atrakcyjnych zarobków. Korporacje taksówkarskie, także w Warszawie, stale poszukują nowych współpracowników.

Zawód taksówkarza kojarzony jest z wysokimi zarobkami, ale ma również specjalne wymagania. W ich spełnieniu pomagają korporacje taksówkarskie, które są także gotowe w pomocy w rozpoczęciu pracy na tym stanowisku.

Jedną z korporacji taksówkarskich, która szuka współpracowników w Warszawie, jest MPT Taxi. Posiada ona wieloletnie w doświadczenie w branży i jest jedną z lepiej rozpoznawalnych korporacji taksówkarskich w stolicy.

Jeśli także interesuje cię praca taxi Warszawa i MPT to sprawdzony wybór. Korporacja zapewnia taksówkarzom dogodne warunki współpracy, między innymi:

  • pierwszy miesiąc współpracy bez dopłat
  • bezpłatne szkolenia
  • atrakcyjna taryfa
  • zwrotna kaucja z możliwością rozłożenia na 12 rat
  • bieżące wypłaty za przejazdy bezgotówkowe
  • współpraca z CRT za pomocą urządzeń mobilnych
  • odpis czasu zwolnienia lekarskiego albo awarii samochodu z opłaty bazowej
  • brak poboru opłaty za bazę w czasie urlopu wypoczynkowego

Oprócz tego korporacja również zapewnia preferencyjne warunki cenowe w ramach leasingu oraz wynajmu samochodów rozpoczynające się już od 49,99 złotych brutto na dzień. Cena promocyjna włącza także serwis, ubezpieczenie, opony, możliwość wykupu pojazdu i inne dogodne warunki.

Aby rozpocząć pracę z korporacją, konieczne jest posiadanie licencji taksówkarskiej. W tym celu taksówkarz musi mieć tytuł prawny do dysponowania pojazdem, nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwa umyślne przeciw mieniu, życiu i zdrowiu, wolności seksualnej i obyczajności, bezpieczeństwu w komunikacji, wiarygodności dokumentów lub środowisku. Musi przedstawić też zaświadczenie o pozytywnym zakończeniu szkolenia w zakresie transportu drogowego albo minimum 5-letnią praktykę w zakresie prowadzenia tego transportu, a także nie może mieć przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do pracy na stanowisku kierowcy.

Licencję taksówkarską na dany pojazd oraz obszar wydają wójt, burmistrz albo prezydent miasta.