Czym kierować się przy wyborze stołów do baru?

0
Czym kierować się przy wyborze stołów do baru?

Stoły to nieodzowny elementem wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Kupując nowe stoły do baru, tworzy się określoną atmosferę miejsca, organizuje się przestrzeń przeznaczoną do konsumpcji, dba się o wygodę klientów i zapewnienie jak największej liczby miejsc siedzących, tak by lokal mógł pomieścić możliwie dużą liczbę gości.

Ze względu na charakterystykę lokali typu bar, meble dedykowane tego typu miejscom, muszą wyróżniać się określonymi, dość specyficznymi właściwościami. Jakie to właściwości? Na co zwrócić szczególną uwagę, kupując stoły barowe? Jaki ich rodzaj będzie najlepszy z ekonomicznego punktu widzenia?

Najtaniej nie znaczy najlepiej

Choć wydaje się to zupełnie oczywiste, niektórzy chyba zapominają o tej starej prawdzie i inwestują w najtańsze modele mebli dostępnych na rynku. Tymczasem tanie stoły do baru mają zwykle niestabilną konstrukcję, przez co bardzo szybko się zużywają. Z chybotliwym stołem nic już sensownego nie da się zrobić, a nic tak nie zdenerwuje klienta lokalu, jak przypadkowe rozlanie piwa przy delikatnym szturchnięciu stołu, o co przecież w zatłoczonym barze nietrudno. Zdecydowanie lepiej ponieść nieco większy koszt i zainwestować w stół barowy o solidnej, mocnej konstrukcji. Może to być nawet stół o konstrukcji metalowej, z blatem wykonanym z płyty melaminowanej lub innej. Taki stół nie będzie przesadnie drogi, a zapewni wysoką stabilność na lata. Co warte podkreślenia, stoły o konstrukcji metalowej są również zwykle sporo cięższe od stołów drewnianych, przez co są mniej chybotliwe i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, a tym samym koszt ich bieżącego utrzymania w dobrym stanie technicznym jest mniejszy.

Drewno zawsze w modzie

Jeśli zależy Ci na stworzeniu bardziej eleganckiego wnętrza baru, zamiast stołu o konstrukcji metalowej, wybierz elegancki stół o konstrukcji drewnianej. Drewniane stoły do baru https://pubest.pl/pl/c/stoly-do-baru/43 są bardziej eleganckie, mogą mieć większe rozmiary (dzięki funkcji rozkładania), idealnie komponują się z drewnianymi ławami lub krzesłami. Wybierając ten model stołów, warto szukać wersji wykonanych z twardych gatunków drewna, z odkręcanymi nogami, co ułatwia ich przechowywanie i transport, z blatami wykonanymi z płyt laminowanych niepodatnych na wilgoć, łatwych do utrzymania w czystości i dobrym stanie technicznym. W przypadku niewielkich barów warto zdecydować się na zakup stołów rozkładanych, które w razie potrzeby mogą dość szybko zwiększyć dostępną powierzchnię swoich blatów. To doskonałe rozwiązanie dla lokali przyjmujących rezerwacje od większych grup osób.

Jakie metody płatności zyskują na popularności?

0

Zgodnie z najnowszymi badaniami statystycznymi ponad połowa zakupów w polskim e-commerce dokonywana jest drogą płatności przy odbiorze, a więc gotówką. Jakie metody płatności online zyskują na popularności?

Wybierasz uczelnię? Warszawa to idealne miejsce na studia!

0

Przygotowując się do wyboru studiów, warto poczytać opinie o wybranych uczelniach i interesujących nas kierunkach. Jest to bowiem poważna decyzja, która w przyszłości wpłynie na nasze życie zawodowe i dalszy tok kształcenia. Dlatego zawsze warto wybrać miejsce sprawdzone i przyjazne studentom, w którym panuje atmosfera sprzyjająca wszechstronnemu rozwojowi. Jak się okazuje, Warszawa wciąż przoduje w rankingu takich właśnie jednostek kształcenia.

Kasetony reklamowe bez ograniczeń

0

W reklamie nie ma miejsca na ograniczenia, brak pomysłów czy niemożność zastosowania kreatywnych rozwiązań. W grę przecież wchodzi nie tyle chęć, co potrzeba dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Różne formy reklamy mają na celu interesować tylko tę grupę, która potencjalnie potrzebuje oferowanego produktu. Kasetony reklamowe, podświetlane czy w formie 3d, to szansa na przyciągnięcie uwagi wszystkich odbiorców. Potencjalnym klientem zatem stają się także ci, którzy na co dzień dotąd nie korzystali z usług czy produktów danej firmy. Już sama estetyka kasetonów reklamowych, umieszczone w ciekawy sposób informacje, jak i widoczność przez długi czas sprawiają, że reklama staje się żywym produktem.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego biznesu

0

Bezpieczeństwo to słowo, które w ostatnim czasie odmieniane jest niemal przez wszystkie przypadki. Można powiedzieć, że współcześnie temat bezpieczeństwa wałkowany jest właściwie cały czas, w różnym kontekście. Od wydarzeń z 11 września rzeczywiście wiele zmieniło się w tej kwestii, a kolejne ataki terrorystyczne sprawiają, że o bezpieczeństwie swoim i bliskich myślimy wyjątkowo często.

Taksówka czy auto na minuty – co wybrać w awaryjnej sytuacji?

0

Potrzebujesz samochodu od ręki? Możesz zadzwonić do korporacji taksówkarskiej, ale możesz również zdecydować się na wynajem auta na minuty.

Czy numizmatyka to dobre hobby dla dziecka?

0

Zainteresowania warto mieć już w dzieciństwie – wyrabiają w człowiekowi cierpliwość, rozwijają umysł i wyobraźnię, poszerzają horyzonty, pozwalają na zawieranie nowych znajomości. Jednym z hobby, które często polecane są dla dzieci, jest numizmatyka. Dlaczego będzie dobrym wyborem?

Badania opinii pracowników

0

Badania opinii pracowników są najprostszym i najpopularniejszym w wielu organizacjach sposobem komunikacji dół-góra. Dobrze przeprowadzone badanie daje szansę na uzyskanie wielu cennych informacji na temat czynników wpływających na motywację i zaangażowanie pracowników, co w prosty sposób przekłada się na wymierny wzrost wyników biznesowych.

Nauka angielskiego od podstaw – od czego zacząć się uczyć?

0

Znajomość języka angielskiego jest jedną z podstawowych kompetencji, wymaganych przez pracodawców. Z tego powodu już w przedszkolu wprowadza się obowiązkowe lekcje dla dzieci. Jednakże niekiedy w wyniku zaniedbań konieczne jest rozpoczęcie nauki angielskiego od podstaw. Jednym z polecanych sposobów jest metoda 1000 słówek, a także tworzenie naturalnego środowiska językowego.

Ile zaoszczędzimy, kupując książki w Internecie?

0

Ciężko zauważyć kiedy zakupy w sieci zaczęły być dla nas codziennością, dziś większość sklepów dużą część produktów lub całą swoją firmę opiera o e-handel. Dla konsumentów jest to jedna z najbardziej wygodnych form ze względu na możliwość porównywania ofert, wygodnej dostawy czy sposób odnalezienia białych kruków na aukcjach. Coraz większym uznaniem cieszą się też internetowe księgarnie. Ilość zakupów literatury pięknej, podręczników czy publikacji naukowych przez internet mocno przegoniła już klasyczne księgarnie stacjonarne.

ZOBACZ TEŻ