O pożyczkę chwilówkę można wnioskować bez wychodzenia z domu. Platforma działa przez całą dobę, więc wnioski o dodatkowe pieniądze można składać niezależnie od miejsca, dnia i godziny. To jedyne takie rozwiązanie na rynku produktów finansowych. Pieniądze są dostępne niemal natychmiast.

Pożyczka online pozwala na zakupy nawet „po godzinach”, bo zazwyczaj najlepsze oferty i promocje znajdujemy w internecie, kiedy już mam czas wygodnie usiąść przed komputerem – po pracy.

Jak szybko pieniądze trafią na konto?

Pożyczka online to w zasadzie jedyna oferta, która pozwala ubiegać się o dodatkowe finansowanie niezależnie od dnia i godziny. Ponieważ platforma działa non stop, wniosek można złożyć w każdej chwili. Ponieważ do jego wypełnienia wystarczy komputer z dostępem do internetu, wszystkie „za” i „przeciw” można rozważyć w domowym zaciszu.

Transfer środków na wskazany rachunek bankowy odbywa się bezpośrednio po pozytywnej akceptacji wniosku przez pożyczkodawcę. W dzień powszedni, w godzinach pracy banków, środki są dostępne na koncie już po kilku, a maksymalnie kilkunastu minutach. W godzinach wieczornych lub w dni wolne od pracy przelewy uzależnione są od wewnętrznych regulacji samych banków. Może dojść do sytuacji, w której mimo uruchomienia pożyczki, środki nie będą od razu widoczne na rachunku – wówczas należy spokojnie poczekać do kolejnej sesji. Nie trzeba się obawiać błędu systemu i tego, że kredyt nie został uruchomiony.

Gdzie można ubiegać się o pożyczkę?

O dodatkowe pieniądze można ubiegać się w zasadzie wszędzie. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu – komputer lub telefon. Logowanie się na platformę lub do aplikacji wymaga podania hasła i od razu można ubiegać się o potrzebne dofinansowanie. Dzięki temu będąc na wyjeździe, można szybko zwiększyć swój limit wydatków czy skorzystać z atrakcyjnej oferty promocyjnej np. na sprzęt sportowy. Dlatego też to właśnie rozwiązanie staje się hitem na rynku usług finansowych. Nie ma konieczności wizyt w banku czy potwierdzania własnych dochodów odpowiednimi dokumentami. Decyzja wydawana jest niemal bezpośrednio po złożeniu wniosku, na podstawie oceny zdolności kredytowej klienta.

Zawsze należy pamiętać, że każdą pożyczkę trzeba oddać, stąd równie ważny jak wybór kwoty jest też wybór formy spłaty i czasu kredytowania. Są to te zmienne, które należy dobrze przemyśleć przed ostateczną akceptacją wniosku.

Świadome pożyczanie

Pożyczka online jest w zasadzie jedyną, którą można zaciągnąć na własnych warunkach. Oznacza to świadome pożyczanie pieniędzy, w którym klient sugeruje się własną oceną, a nie opiniami przedstawiciela banku, który od każdego sprzedanego produktu otrzymuje prowizję. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą podreperować domowy budżet, przetrwać czasowe kłopoty finansowe czy dokonać nieplanowanych wcześniej zakupów.

Odpowiedzialne pożyczanie oznacza zawsze analizę bieżącej i przyszłej sytuacji finansowej oraz odpowiedź na podstawowe pytanie:

  • czy będę w stanie spłacić daną kwotę w wybranym terminie,
  • czy pożyczona kwota pozwoli mi wyjść z przejściowych kłopotów finansowych.

Jeśli odpowiedziałeś „tak” na oba powyższe pytania, ten produkt jest dla Ciebie.