Letnie perfumy od Moschino

Z pewnością w okresie letnim oraz wiosennym wybieramy perfumy cytrusowe, powinny być to zapachy letnie, orzeźwiające, kojarzące się z tą porą roku.

Oczywiście na rynku znajdziemy bardzo wiele perfum, w których wyczujemy nuty cytrusowe, warto zwrócić uwagę iż bardzo dobrze łączą się także z nutami kwiatowymi, róży, dobrym dodatkiem może być również cynamon czy też nuta drzewna dla podkreślenia wyrazistości. Z pewnością są to perfumy przeznaczone dla kobiet, są to zapachy energiczne, z pewnością znajdziemy w nich zapachy cytryny, grejpfruta, pomarańczy, są to zapachy, które łatwo rozpoznać.

Wyjątkowy cytrusowy zapach I Love Love

W czasie powstawania perfum wybiera się różne nuty zapachowe, mogą być to przykładowo nuty kwiatowe czy owocowe. Warto pamiętać, iż kwiaty były od najdawniejszych lat wykorzystywane do produkcji perfum, produkowano różnego rodzaju olejki na bazie kwiatów, róż, kwiatów polnych. Z pewnością są to zapachy typowo kobiece. Dodatkowo także oczywiście są nuty cytrusowe, nuty drzewne, które nadają perfumom bardziej zdecydowany zapach, nuty skóry, czy piżma. Dzięki zebraniu wszystkich nut w jednym flakoniku uzyskamy wyjątkowy zapach perfum. W przypadku perfum cytrusowych z pewnością bardzo dużą popularnością cieszą się perfumy Moschino I Love Love. Charakteryzują się one wyjątkowo butelką, jest to flakonik wąski, wysoki, niebieski z pomarańczowym zakończeniem. Na flakonie znajduje się napis I love I love, z pewnością są to perfumy, które zdecydowanie wyróżniają się opakowaniem spośród wszystkich innych. Oczywiście już sam flakon kojarzy nam się z lekkością, wiosną, latem, czasem odpoczynku i zabawy, z pewnością jest to nuta zapachowa odpowiednia na czas letni, lekka i cytrusowa. Do perfum o zapachu cytrynowym z pewnością zaliczymy moschino i love love, są to perfumy charakteryzujące się bardzo dużą świeżością, wyczujemy tutaj pomarańcze, cytrynę, oczywiście możemy także wyczuć kwiaty, a także cynamon czy też piżmo. Całości dopełnia nuta drzewa cedrowego, co z pewnością wpływa na wyjątkowy zapach perfum. Perfumy od 2004 roku są bardzo popularne na całym świecie, z pewnością w czasie letnim wiele kobiet uwielbia chodzić w tym zapachu.