Jak przyciągnąć gości do swojego stoiska targowego

Samo stoisko na targach to zdecydowanie za mało. Aby promocja odniosła sukces należy przyciągną uwagę gości obecnych na targach. W związku z tym zadbać należy o to, aby stoisko było ciekawe, oryginalne i przyciągało uwagę gości. Oto kilka skutecznych sposobów.

Reklama na biletach

Bardzo dużo targów jest biletowanych. Nie oznacza to, że wejście na targi jest płatne. Po prostu, często przy wejściu na halę targową goście otrzymują bilety. Na nich często istnieje możliwość zamieszczenia swojej reklamy. To bardzo dobry pomysł. W ten sposób już na wejściu można poinformować wszystkich gości o swojej obecności na targach. Ważne jest, aby znaczyć gdzie dokładnie znajduje się stoisko targowe. Dzięki temu goście nie będą mieli problemu, na trafić na miejsce.

Radiowęzeł

Na halach targowych podczas wystaw bardzo często działa także radiowęzeł. Spiker informuje gdzie znajdują się stoiska wystawiennicze. To kolejna dobra okazja to tego, aby zareklamować swoje stoisko gościom. Spiker poprzez radiowęzeł będzie co jakiś czas informował o naszym stoisku, w którym miejscu się znajduje oraz z jaką ofertę prezentuje. Często bywa tak, że goście szukają stoiska konkretnej firmy. Jednak jeśli targi są bardzo duże to jego odnalezienie może stanowić problem. Taka informacja poprzez radiowęzeł będzie skutecznym rozwiązaniem.

Gadżety reklamowe

Wszystkie stoiska na targi wyposażone powinny być w gadżety reklamowe. Ich brak to duży błąd. Każdy gość odwiedzający nasze stoisko targowe powinien otrzymać choćby drobny gadżet. Jest tak z dwóch powodów. Po pierwsze, gadżety reklamowe zawsze przyciągają gości do stoiska. Po drugie, jeśli gość wyjdzie z targów z gadżetem to dłużej będzie pamiętał o firmie i prezentowanej ofercie. Dobrym rozwiązaniem będzie, jeśli gadżet będzie praktyczny.

Jak zatem widać istnieje sporo sposobów na to, aby przyciągnąć gości do swojego stoiska targowego. Nie można jednak zapomnieć, że samo stoisko musi być przygotowane w sposób profesjonalny. Dlatego stoiska targowe od expotextil.pl będą dobrym rozwiązaniem.